Loading…

Baby G provokon duke vënë në pah të pasmet

  • 27/10/2021 | 22:01

Baby G provokon duke vënë në pah të pasmet

Këngëtarja shqiptare, Baby G, ka kohë që i ka munguar publikut me projekte muzikore.

Krahas kësaj, ajo ka vazhduar të jetë shumë aktive në rrjetet sociale duke ndarë imazhe të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi ku ka provokuar rëndë ndjekësit e saj.

Baby G ka vënë në pah linjat trupore veçanarisht të pasmet e saj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë