Loading…

Baby G provokon me fustanin e shkurtër dhe këmbët e hapura

  • 27/12/2021 | 10:57

Baby G provokon me fustanin e shkurtër dhe këmbët e hapura

Baby G ndryshon mjaftë shpesh stilin e saj dhe këtë mund ta vëreni nëpërmes fotografive që ajo sjell në rrjetet sociale.


Ajo shpeshherë provokon me pozat dhe veshjet që zgjedhe për të pozuar, kësaj rradhe zgjodhi të pozonte me këmbët e hapura dhe fustanin e shkurtë.

Ka kohë që ajo nuk shfaqet nëpër intervista dhe po e mban shumë sekret privatësinë e saj .

Ndër të tjera, ajo qëndron mjaftë aktive në rrjetet sociale duke sjell imazhe për dashamirët e saj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë