Loading…

Bahtiri i bënë homazhe Deharit (FOTO)

  • 08/11/2016 | 12:51

Bahtiri i bënë homazhe Deharit (FOTO)

Përveç kolegëve nga Vetëvendosje aktivisti i ndjerë Dehari u nderua edhe nga kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri.

Ai është parë të përkulet para arkivolit të Deharit gjatë homazheve në nder të tij./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë