Loading…

Bajram Gecaj: E padiskutueshme, do ta mposhtim PDK’në

  • 23/02/2017 | 22:38

Bajram Gecaj: E padiskutueshme, do ta mposhtim PDK’në

Deklarata e nënkryetarit të LDK-së, Lutfi Haziri se në zgjedhjet e ardhshme kjo parti do ta mposhtë PDK-në, duket se e ka “nxehur” fort, Bajram Gecajn, këshilltarin e kryeministrin Mustafa.
“E PADISKUTUESHME -Lutfi Haziri: Në zgjedhjet e ardhshme do ta mposhtim PDK’në”, ka shkruar Gecaj në Facebook.

“LDK-ja është shumë afër numrave që të dalë e para në Kosovë, sipas sondazheve të fundit, që janë serioze dhe neutrale e që nuk janë porositura nga LDK. Kjo i bie se në zgjedhjet e ardhshme, LDK do të dalë e para në vend”, ka thënë sonte Lutfi Haziri.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë