Loading…

Bajram Rexhepi i nënshtrohet operimit

  • 19/04/2017 | 17:20

Bajram Rexhepi i nënshtrohet operimit

Ish-kryeministri Bajram Rexhepi, ka hyrë në operacion në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, në repartin e Kirurgjisë.


Operimi i tij ka filluar në orën 14:00 dhe është duke vazhduar akoma, njofton Klan Kosova.

Këtë operacion është duke e udhëheqë neurokirurgu Arsim Morina.

Familjarët nuk kanë pranuar akoma të flasin për media rreth gjendjes shëndetësore të ish-kryeministrit Rexhepi.

Doktori Rexhepi i është nënshtruar këtij operimi pas dy sulmeve që ka pasur në tru.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë