Loading…

Bajram Rexhepi kalon me sukses operacionin

  • 19/04/2017 | 18:15

Bajram Rexhepi kalon me sukses operacionin

Qendra Klinike Universitare e Kosovës ka lajmëruar përmes një njoftimi për konferencë për media, se operacioni i ish-kryeministrit Bajram Rexhepi, është kryer me sukses.

Për këtë arsye, ata kanë paralajmëruar një konferencë në orën 18:30 pas operacionit neurokirurgjik ndaj ish-kryeministrit, Bajram Rexhepi.

Në konferencë do paraqiten  drejtori i përgjithshëm dr. Curr Gjocaj, operatori kryesor, dr. Arsim Morina, dr. Eshref Osmani dhe zv. ministri i shëndetësisë, dr. Rrushtem Musa.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë