Loading…

Balerina shqiptare shfaqet si sirenë buzë pishine

  • 31/07/2020 | 19:24

Balerina shqiptare shfaqet si sirenë buzë pishine

Klaudia duket joshëse në pozën pranë pishinës.


Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, është aktive në llogarinë e saj në Instagram. Aty ajo ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme e nuk mungojnë as ato provokuese.

Klaudia edhe para pak çastesh e ka publikuar një foto në Instagram dhe duket si një sirenë.

Foton ajo e ka realizuar pranë një pishine dhe duket seksi në pozën që ka marrë.

 

View this post on Instagram

 

Credete nelle sirene? 🧜‍♀️ Besoni tek sirenat? 🧜‍♀️

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

Emri i saj ka qenë prezent në media për arsye të ndryshme, sidomos në kohën kur u nda nga bashkëshorti.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë