Loading…

Balerini vdes në skenë, audienca e duartroket (Video)

  • 06/12/2016 | 17:45

Balerini vdes në skenë, audienca e duartroket (Video)

Një balerin ka ndërruar jetë ndërsa ishte në skenë dhe fatkeqësisht audienca, por edhe miqtë e tij pandehën se po luante rolin dhe i erdhën me vonesë në ndihmë.

48-vjeçari rus po performonte kërcimin tradicional lezginka kur ra në tokë.

Pamjet të filmuara nga një nga personat që ishte pjesë e audiencës, tregojnë momentin kur ai humbet ndjenjat e rrëzohet në skenën e teatrit në qytetin e Urus-Martan në jug-perëndim të republikën çeçene në Rusi.

I ndjeri, R Khusainov, po performonte përkrah këngëtares Liza Akhmatova, ndërsa kjo e fundit po këndonte një këngë çeçene.

https://www.youtube.com/watch?v=qW__aF48PPQ

Rekomandime
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë