Loading…

Ballkani kalon në epërsi, Gripshi shënon gol të bukur me kokë

  • 04/08/2022 | 20:32

Ballkani kalon në epërsi, Gripshi shënon gol të bukur me kokë

Skuadra e Ballkanit ka shënuar gol ndaj Klaksvik, shkruan Gazeta Metro. 


Është Gripishi ai që ka shënuar me kokë për 1 me 0.

Kjo është ndeshje e vlefshme për rrethin e tretë në Ligën Konferencë.

Suharekasit shpresojnë për fitore dhe shpresojnë gjithashtu për sigurimin në kalimin e fazës ‘playoff’. /gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë