Loading…

Ballkani – Klaksvik, në këtë kanal kosovar mund ta shikoni ndeshjen

  • 04/08/2022 | 16:10

Ballkani – Klaksvik, në këtë kanal kosovar mund ta shikoni ndeshjen

Ballkani e zhvillon sot ndeshjen e parë ndaj kundërshtarit nga Ishujt Faroe, Klaksvik.


Skuadra kosovare kërkon kalimin në ‘Play-off’ të Conference League, me skuadrën e Ilir Dajës që duket shumë e përgatitur për takimin e parë.

Kampioni nga Ishujt Faroe nuk është aspak një skuadër për t’u nënvlerësuar, madje ka eliminuar edhe skuadra si Sutjeska, që është kampion i Malit të Zi.

Ndeshja zhvillohet në ora 20:00 dhe do të transmetohet në Radio Televizionin e Kosovës (RTK).

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë