Loading…

Ballkani: Mevlan Zeka përfundon operimin, mungon 6 javë

  • 12/05/2021 | 13:22

Ballkani: Mevlan Zeka përfundon operimin, mungon 6 javë

Klubi i Ballkanit ka njoftuar sot se lojtari i tyre, Mevlan Zeka, ka përfunduar me sukses operimin e tij.


Zeka u lëndua në ndeshjen ndaj KF Arbërisë, të cilën skuadra nga Suhareka e humbi me rezultat 3-2.

“Mevlan Zeka ka përfunduar me sukses operimin ne krahun e majtë , lendimin e pësoj gjatë ndeshjes me KF Arbërinë ku doli lëndim serioz”, shkruhet në njoftimin e klubit.

Ata gjithashtu konfirmojnë se lëndimi do ta mbajë Zekën jashtë fushave për 6 javë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë