Loading…

Ballkani pa problem e kalon sfidën ndaj Gjilanit

  • 02/10/2022 | 15:20

Ballkani pa problem e kalon sfidën ndaj Gjilanit

Skuadra e Ballkanit ka fituar ndaj Gjilanit në derbin e xhiros së nëntë në Superligën e Kosovës në futboll.


Ballkani ka fituar ndaj Gjilanit me rezultatni 2:0.

Nga një gol në secilën pjesë për futbollistët e Ballkanit.

Arbër Prekazi shënoi autogol në fundin e pjesës së parë – kurse Meriton Korenica shënoi në minutën e 88’të për ta mbyllur takimin.

Ballkani në vendin e dytë me 18 pikë, kurse Gjilani në vendin e tretë me 14 pikë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë