Loading…

Ballkani-Plzen, publikohen formacionet zyrtare

  • 30/11/2023 | 17:48

Ballkani-Plzen, publikohen formacionet zyrtare

Ballkani do të rikthehet të luajë sonte në garat evropiane.


Kampioni i Kosovës do ta ketë një përballje të vështirë në Grupin C të Ligës së Konferencës.

Therandasit do t’i bëjnë konak liderit të grupit, Viktoria Plzen, shkruan “Gazeta Express”.

Pasi stadiumi “Fadil Vokrri” nuk është në gjendje të presë ndeshje deri në rinovimin e fushës, ekipi nga Suhareka do të luajë si vendës në stadiumin “Air Albania” në Tiranë.

Formacionet zyrtare:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë