Loading…
Balotelli ‘aksidentohet keq’ në pishinën e tij |VIDEO
  • 09/08/2018 | 16:12

Balotelli ‘aksidentohet keq’ në pishinën e tij |VIDEO

Mario Balotelli është qendra e vëmendjes në Francë duke pritur për të kuptuar se cila do të jetë e ardhmja e tij në bregun jugor të vendit

Por ai mbetet shumë aktiv në mediat sociale dhe më shumë, sulmuesi e filmoi veten duke u përpjekur të bënte një akrobacion në pishinë dhe pas një rrëshqitje ai preku skajin e betonit.

“Fëmijët nuk e bëjnë këtë” ka shkruar ai në Instagram. Asgjë serioze në fund, por rreziku ishte i madh.

Don’t do this kids😂😂🙈

A post shared by Mario Balotelli🇮🇹🗿👨‍👧‍👦 (@mb459) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë