Loading…

Banorët e BBV’së thonë se kanë parë minj në shtëpi, produksioni ua ndërpret fjalën

  • 18/01/2022 | 22:13

Banorët e BBV’së thonë se kanë parë minj në shtëpi, produksioni ua ndërpret fjalën

Gjatë ditës së djeshme banorët kanë diskutuar një temë tjetër brenda shtëpisë.


Ata kanë diskutuar rreth një miu të cilin e kishin parë brenda shtëpisë.

Madje Iliri në bisedë e sipër u shprehë se ai ndodhet aty, ndërsa Donaldi pa përmendur emrin tha se frikësohej mos merrte ndonjë infeksion.

Në momentin ku Arbri filloi të flasë ndërhyri produksioni duke kërkuar që t’i rregullojnë mikrofonat.

Në anë tjetër Einxhel u shprehë: 100 herë iu thashë mos e komentoni.

Ndërkohë produksioni dërgoi një zarf në shtëpi ku përmendej higjiena si një problem mjaftë serioz ku edhe u vendosën rregulla.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë