Loading…

Banorët emocionohen në prag të Vitit të Ri: Mami mund të ketë bërë byrek

  • 31/12/2021 | 14:37

Banorët emocionohen në prag të Vitit të Ri: Mami mund të ketë bërë byrek

Me rastin e ndërrimit të viteve, “Vëllai i Madh” ka menduar që të surprizojë fansat në mënyrën më të bukur.


Në një zarf të bardhë të dërguar nga “Vëllai i Madh”, Arjola ka lexuar dhuratën që është menduar për ta në këtë mbrëmje festive.

Do të jenë familjarët e tyre, ata të cilët kanë gatuar për ta ushqimet e tyre të preferuara për t’ia bashkangjitur tryezës festive të Vitit të Ri. E menjëherë banorët nisën duke hamëndesuar se çfarë mund të kenë gatuar familjarët.

Iliri tha se mami mund të ketë bërë byrek, ndërsa Arjola tha fli.

Gjithashtu sonte gjithë Shqipëria pret që të shohë shfaqjen që ata kanë përgatitur prej disa ditësh. “Vëllai i Madh” i inkurajon që të shkëlqejnë ashtu siç ata dinë gjithmonë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë