Loading…
Barazohet rezultati në ndeshjen Bayern – Liverpool, mbrojtësi shënon autogol
  • 13/03/2019 | 21:47

Barazohet rezultati në ndeshjen Bayern – Liverpool, mbrojtësi shënon autogol

Bayerni ka barazuar rezultatin ndaj Liverpoolit në ndeshjen e dytë në Ligën e Kampionëve, transmeton Gazeta Metro.


Goli i barazimit erdhi si dhuratë nga mbrojtësi i Liverpoolit, Joel Matip, i cili shënoi autogol në minutën e 39-të.

Rezultati momental nga të dy ndeshjet është 1-1 dhe me këtë rezultat tutje vazhdon Liverpooli./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë