Loading…

Barazohet rezultati në ndeshjen Drita – Inter d’Escaldes

  • 08/08/2020 | 20:03

Barazohet rezultati në ndeshjen Drita – Inter d’Escaldes

Skuadra e Inter Club d’Escaldes ka arritur që ta shënoi golin e parë në ndeshje dhe të barazimit ndaj Dritës, shkruan Gazeta Metro.


Në ‘Colovray Stadium’ në Nyon të Zvicrës, Drita dhe Inter d’Escaldes janë duke zhvilluar ndeshjen gjysmëfinale në kuadër të fazës preliminare në Ligën e Kampionëve.

Skuadra nga Andorra ka arritur që ta shënoi golin e barazimit në 1-1. Autor i golit ishte Emili Garcia, i cili shënoi në minutën e 29’të.

Vlen të theksohet se edhe ju mund ta shikoni ndeshjen, duke klikuar në këtë LINK ./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë