Loading…

Barcelona dëshiron transferimin e Laportes

  • 06/06/2021 | 11:02

Barcelona dëshiron transferimin e Laportes

Klubi spanjoll Barcelona, ka shprehur interesim për mbrojtësin e Man City, Aymeric Laporte.


Sipas “Sport”, Barça ka shprehur interesim për futbollistin e Man City, Aymeric Laporte, transmeton lajmi.net.

Mbrojtësi spanjoll ka humbur vendin startues te City, dhe do të ishte i lumtur me një aventurë të re.

“Blaugranët” në marrëveshje për Laporten mund të përfshijnë edhe Sergi Roberton, që pëlqëhet shumë nga trajneri i ‘Citizens’ Pep Guardiola.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë