Loading…
Barcelona dyfishon epërsinë ndaj Lyonit
  • 13/03/2019 | 21:39

Barcelona dyfishon epërsinë ndaj Lyonit

Barcelona ka arritur që ta dyfishoi epërsinë ndaj Lyonit në ndeshjen e dytë në fazën e eliminimit direkt në Ligën e Kampionëve, transmeton Gazeta Metro.


Goli i epërsisë për 2-0 u shënua nga Philippe Coutinho në minutën e 31-të.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë