Loading…

Barcelona e do me çdo kusht në skuadër Martinezin, janë gati të përfshijnë 5 futbollistë në marrëveshje

  • 25/03/2020 | 14:36

Barcelona e do me çdo kusht në skuadër Martinezin, janë gati të përfshijnë 5 futbollistë në marrëveshje

Barcelona është duke e kërkuar me ngulm Lautaro Martinezin dhe për këtë janë të gatshëm të ofrojnë edhe disa futbollistë të skuadrës, transmeton Gazeta Metro.


Drejtuesit e klubit katalunas thuhet se janë të gatshëm të provojnë çdo mundësi, vetëm e vetëm që sulmuesi i Interit të transferohet gjatë verës në ‘Camp Nou’.

‘Corriere dello Sport’ shkruan se Barcelona e do me çdo kusht sulmuesin argjentinas në skuadër dhe janë të gatshëm që në marrëveshje të përfshijnë edhe futbollistët si; Arturo Vidal, Nelson Semedo, Arthur, Carles Alena dhe Jean-Clair Todibo.

Gjithashtu, është raportuar se kampioni spanjoll është gati të ofrojë 70 milionë euro, plus Arturo Vidalin e Nelson Semedon. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë