Loading…

Barcelona interesohet për Sterlingun

  • 22/07/2021 | 10:35

Barcelona interesohet për Sterlingun

Giganti spanjoll ka shprehur interesim për Raheem Sterling.


Sipas ‘Tot Costa’, Barcelona dëshiron transferimin e Sterling gjatë afatit kalimtar të verës, transmeton lajmi.net.

Raportohet se gjiganti spanjoll dëshiron ta sjell në ekip yllin e Man City, ‘Blaugranët’ janë të gatshëm të ofrojnë edhe Antoine Griezmann si pjesë e marrëveshjes.

Girezmann duket se nuk është më i preferuar në “Camp Nou”, megjithatë ‘Citizens’ nuk janë të bindur nga ky shkëmbim pasi mendojnë se Sterling vlen më shumë se sa sulmuesi francez.

26-vjeçari, sezonin e kaluar zhvilloi 49 paraqitje me fanellën e Kampionit të Anglisë në të gjitha garat, duke realizuar 14 gola dhe 12 asistime.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë