Loading…

Barcelona konfirmon marrëveshjen me Bayern për Coutinho

  • 16/08/2019 | 22:31

Barcelona konfirmon marrëveshjen me Bayern për Coutinho

Barcelona ka konfirmuar se ka një marrëveshje të arritur me Bayern Munich për huazimin e Philippe Coutinho.


Pas një sezoni zhgënjyes me Barcën, braziliani ka pasur një numër të madh ofertash nga Premier League.

Tash udhëtimi i radhës për Coutinho do të jetë drejt Gjermanisë.

Marrëveshja në princip mes Barcës dhe Bayern është arritur dhe tashmë mbetet që gjithçka vetëm të zyrtarizohet.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë