Loading…

Barcelona lëshon fitoren nga duar, Levante me një super lojë arrin ti nxjerrë barazim ekipit të ‘blaugranëve’

  • 11/05/2021 | 23:57

Barcelona lëshon fitoren nga duar, Levante me një super lojë arrin ti nxjerrë barazim ekipit të ‘blaugranëve’

Ka përfunduar spektakli i madh në ndeshjen Levante – Barcelona.


Rezultati përfundimtar ishte 3 me 3.

“Blaugranët” e lëshuan fitoren nga duart duke bërë një hap mbrapa në garën për titullin kampion.

Messi dhe Pedri shënuan për epërsinë e dyfishtë të Barcelonës, por Melero dhe Morales barazuan shifrat brenda tre minutave.

Megjithatë, Barcelona e gjeti përsëri avantazhin në 2 me 3 me anë të Dembele, por nuk mjaftoi pasi që Sergio Leon shënoi golin vendimtar të këtij takimi për 3 me 3, në minutën e 84’të.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë