Loading…
Barcelona në epërsi, gol mjeshtëror nga Messi
  • 13/03/2019 | 21:25

Barcelona në epërsi, gol mjeshtëror nga Messi

Barcelona ka arritur që të kalojë në epërsi në ndeshjen e dytë ndaj Lyonit në Ligën e Kampionëve, transmeton Gazeta Metro.


Goli i epërsisë në 1-0 u shënua nga Lionel Messi në minutën e 18-të.

Sulmuesi argjentinas realizoi gol nga pika e bardhë në stilin “panenka”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë