Loading…

Barcelona në telashe me COVID’19

  • 28/12/2021 | 22:19

Barcelona në telashe me COVID’19

Katër lojtarë nga ekipi i Barcelonës janë konfirmuar si raste me COVID’19.


Alves, Lenglet, Alba dhe Balde janë lojtarët të infektuar me COVID’19 ndërsa dyshime ka edhe për Dembele i cili është në pritje të rezultatit.

Përndryshe, varianti i ri i COVID’19 i ka anuluar disa ndeshje sportive në gjithë Europën.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë