Loading…

Barcelona pëson një gol të çuditshëm nga Bayerni

  • 08/12/2021 | 21:49

Barcelona pëson një gol të çuditshëm nga Bayerni

Bayern Munchen ka shënuar golin e parë kundër Barcelonës.


Është Muller që shënoi një gol të çuditshëm.

Lewandoski e dribloi mirë Piquen dhe arriti që të asistoi për Muller i cili arriti që me parabollë të shënoi gol gol në minutën e 34-të të ndeshjes.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë