Loading…

Barcelona regjistron të gjithë transferimet përveç Kounde

  • 12/08/2022 | 23:25

Barcelona regjistron të gjithë transferimet përveç Kounde

Barcelona ka regjistruar lojtarët e rinj, por jo edhe Kounden.


Trajneri i Barcelonës më në fund do të jetë në gjendje të llogarisë në blerjet e reja me përjashtim të Kounde për të luajtur kundër Rayo Vallecano, pasi Barcelona ka regjistruar lojtarët e rinj.

Me aktivizimin e levës së katërt, ata arritën të regjistrojnë të gjitha nënshkrimet dhe dy rinovimet përveç Jules Kounde.

Lewandowski, Kessie, Raphinha, Christensen, Sergi Roberto dhe Dembele do të jenë në dispozicion kundër Rayos.

Ish-qendërmbrojtësi i Sevillas, i cili nuk është ende 100 për qind për shkak se i mungon ende ritmi pas operacionit, do të duhet të presë për tu regjistruar.

Por, për të regjistruar francezin, Barça duhet ose të ulë faturën e pagave ose të lirojë një nga lojtarët e saj.

Braithwaite, Umtiti, Frenkie de Jong, Dest, Depay dhe Aubameyang bëjnë pjesë në listën e largimeve.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë