Loading…

Barcelona s’dorëzohet për Ferran Torresin, ofron para plus yllin e skuadrës

  • 04/12/2021 | 08:12

Barcelona s’dorëzohet për Ferran Torresin, ofron para plus yllin e skuadrës

Barcelona po tenton që të përgatitet sa më mirë për stinorin pranveror dhe të bëjë transferime gjatë merkatos së janarit.


Siç ndodhi në verë, Barcelona dhe Joan Laporta po ofrojnë lojtarë në këmbim për të siguruar transferimet e ardhshme, por është një politikë e cila ende nuk ka dhënë rezultat.

Katalonasit janë shumë të interesuar për Ferran Torresin e Manchester Cityt, i cili e ka pranuar se do të dëshironte të kalonte në “Camp Nou”

Edhe pse City nuk ka asnjë interes, Barcelona do të kërkojë të përfshijë ndonjë nga Coutinho, Umtiti, Dembele dhe Clement Lenglet në një paketë plus 45 milionë euro për Ferran Torres.

Nëse Barcelona do ta fuste në marrëveshje Ansu Fatin, Manchester City do të ishte i interesuar që të finalizonte një shkëmbim.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë