Loading…

Barcelona synon transferimin e Felix gjatë verës

  • 30/01/2023 | 23:06

Barcelona synon transferimin e Felix gjatë verës

Barcelona është ende e interesuar për Joao Felix edhe pas huazimit te Chelsea nga Atletico Madrid.


Nuk është sekret që Barcelona e ka admiruar prej kohësh Felixin.

Ata ishin në mesin e skuadrave që i kushtuan vëmendje portugezit kur ai luante për Benfican, ndërsa presidenti Joan Laporta ka pranuar më parë se ishte përpjekur të nënshkruante me të si pjesë e marrëveshjes së Antoine Griezmann.

Tani, sipas ‘SPORT’, ‘Blaugranët’ vazhdojnë të kenë interes për yllin portugez dhe synojnë blerjen e tij gjatë verës.

Barcelona dhe Atletico kanë një marrëdhënie të mirë pas marrëveshjeve të mëparshme të përfunduara mes dy klubeve të La Ligës.

Mbetet të shihet nëse lojtari do kalojë në ‘Spotify Camp Nou’./Lajmi.net/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë