Loading…

Bardhi thyen rekordin, katër performanca brenda një dite

  • 06/08/2022 | 19:17

Bardhi thyen rekordin, katër performanca brenda një dite

Koncerte të shumta e mbrëmjet muzikore po i karakterizojnë këto ditë artistët shqiptar.


Ata po përformojnë brenda dhe jashtë trojeve shqiptare hitet e tyre.

E artisti i njohur shqiptar Bardhi ka paralajmëruar brenda një dite katër performanca.

‘Nesër katër performanca, katër qytete. Mezi po pres me ju pa”, shkroi ai krahas imazheve në InstaStory.

Me këto performanca Bardhi thyen rekordin e të gjithë artisteve pasi deri tani një artist ka arritur të mbajë deri në tri sosh brenda një dite.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë