Loading…

Barellën e lëshojnë nervat, përjashtohet me të kuq

  • 07/12/2021 | 22:30

Barellën e lëshojnë nervat, përjashtohet me të kuq

Interi ka mbetur me 10 lojtarë në sfidën që po e zhvillon në Santiago Bernabeu.


Në minutën e 64’, Nicolo Barella e goditi me boks Militaon pas një ndërhyrje të këtij brazilianit, një goditje që për gjyqtarin ishte e mjaftueshme për ta përjashtuar me të kuq.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë