Loading…

Bari për njerëzit të cilët duan të rrinë tërësisht të zhveshur (Foto 16+)

  • 25/01/2017 | 22:22

Bari për njerëzit të cilët duan të rrinë tërësisht të zhveshur (Foto 16+)

Në Spanjë është hapur i pari bar nudistësh. Ai gjendet në Tenerife.

Klientët janë totalisht nudo, ashtu si edhe kamerierët.

Aty mund të konsumosh pije, argëtohesh me lojëra të ndryshme dhe… sodisësh!

a1-355

a4-19

a5-12

 

a6-9

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë