Loading…

Barku i gruas shtatzënë bëhet viral për madhësinë dhe formën interesante

  • 27/01/2022 | 23:20

Barku i gruas shtatzënë bëhet viral për madhësinë dhe formën interesante

Një grua nga Danimarka është bërë virale pasi një video të barkut të saj teksa priste trinjakë e postoi në TikTok.


Michella Meier-Morsi solli në jetë Charles, Theodore dhe Gabriel këtë muaj pasi dokumentoi shtatzëninë e saj në Instagram.

Ajo ndau përditësime të rregullta me 260,000 ndjekësit e saj në Instagram, megjithatë, një video e postuar në TikTok nga një person tjetër i kushtoi asaj vëmendje ndërkombëtare, shkruan DailyMail.

Videoja që atëherë është shikuar më shumë se 14 milionë herë teksa njerëzit janë habitur me madhësinë dhe formën e barkut të saj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë