Loading…

Bashkëbiseduesi harron që është ‘live’, shikoni reagimin qesharak

  • 03/06/2020 | 11:11

Bashkëbiseduesi harron që është ‘live’, shikoni reagimin qesharak

Ooops’at janë janë të pashsmangshëm në jetën publike televizive, sidomos kur bëhet fjalë për transmetime të drejtpërdrejta.


Një ngjarje komike ka ndodhur sot në një transmetim live nga Gjilani, në televizionin publik.

Të dy po e prisnin sinjalin e regjisë për t’u inkuadruar live në një emision në RTK, por që bashkëbiseduesi i gazetarit Asdren Agushi, drejtori i Spitalit të Përgjithshëm të Gjilanit, Nysret Hajrullahu, duket se harron për një moment që të qëndrojë më ‘serioz’.

Indiferent nuk qëndroi gazetari Agushi, i cili e ka tërhequr për krahu bashkëbiseduesin e tij, për t’i treguar se janë inkuadruar live në emision.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë