Loading…

Bashkëjeton me të, kjo është 22 vjeçarja që dyshohet se e plagosi Vali Corleonen

  • 11/08/2022 | 11:15

Bashkëjeton me të, kjo është 22 vjeçarja që dyshohet se e plagosi Vali Corleonen

Në orët e para të mëngjesit të sotëm është plagosur Vali Corleone. Sipas raportit të mjekut Vali është jashtë rrezikut për jetë.


Policia e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar një 22-vjeçare e cila dyshohet se e ka shkrepur armën, teksa ka konfiskuar një pistoletë dhe 40 fishekë.

Express raporton se 22-vjeçarja që ka shkrepur armën është A.S, e cila bashkëjeton që një kohë me Vali Corleonen, madje e njëjta kishte reaguar edhe para pak muajve, kur Vali ishte arrestuar nën dyshimin se kishte kanosur babanë e tij.

Policia e Kosovës ka publikuar fotografinë e armës së bashku me 40 copë fishekë të të njëjtës armë të cilat janë konfiskuar në vendin e ngjarjes si prova materiale për Gjykatë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë