Loading…

Bashkëpunimi i Loredanes dhe Don Xhonit e sjell reperen duke kënduar shqip

  • 12/11/2021 | 13:57

Bashkëpunimi i Loredanes dhe Don Xhonit e sjell reperen duke kënduar shqip

Rep-artistët e njohur, Don Xhoni dhe Loredana Zefi, kanë publikuar projektin e ri muzikor.


“Gjuj për to” titullohet bashkëpunimi i parë i tyre, që vjen shoqëruar me videoklip.

Kënga është punuar nga Mixey, me tekst nga Don Xhoni dhe Loredana.

Për anën vizuele është përkujdesur produksioni “Sekuencë”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë