Loading…

Bashkëpunimi me artistet e famshme ishte i pabesueshëm për Dua Lipën

  • 09/08/2020 | 12:17

Bashkëpunimi me artistet e famshme ishte i pabesueshëm për Dua Lipën

Dua Lipa thotë se të punosh me Madonna dhe Missy Elliott ishte “e pabesueshme”.


Dua konfirmoi kohët e fundit që ajo do bëjë remix këngën “Levitating” – e cila fillimisht u paraqit në albumin e saj të dytë,Future Nostalgia – dhe ka thënë tani që ajo ende nuk mund të besojë se bashkëpunimi ka ndodhur në të vërtetë.

Ajo tha: “Gjithmonë ka qenë një ëndërr e imja që të punoj me Madonna dhe Missy Elliott, dhe fakti që arritëm t’i bëjmë të dyja bashkë në një këngë, dhe që ato të dyja të jenë vërtet në një këngë, është një cmenduri. Edhe sa e them këtë, duke e ditur plotësisht se do të dalë së shpejti, prapë duket e pabesueshme për mua. Shumë e pabesueshme. ”

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë