Loading…

Bashkëpunimi mes ndërmarrjeve publike ofron shërbime të shpejta për qytetarët

  • 31/05/2023 | 17:29

Bashkëpunimi mes ndërmarrjeve publike ofron shërbime të shpejta për qytetarët

Bashkëpunimi që zhvillohet mes ndërmarrjeve publike, cilësohet shumë i rëndësishëm për qytetarët, shkruan Gazeta Metro.


Kështu është thënë edhe nga Ndërmarrja Publike Banesore SH.A në Prishtinë përmes një postimi në Facebook.

Në këtë nga kjo ndërmarrje shtohet se, bashkëpunimi mes ndërmarrjesh sjell shërbime të shpejta, si dhe efikase për qytetarët.

“Bashkëpunimi mes ndërmarrjeve publike është shumë i rëndësishëm për të ofruar shërbime të shpejta dhe sa më efikase për qytetarët”, thuhet në postimin e tyre.  /gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë