Loading…

Bashkëshortja e Piatek: Nuk e refuzoi Tottenhamin prej meje

  • 13/02/2020 | 23:20

Bashkëshortja e Piatek: Nuk e refuzoi Tottenhamin prej meje

Gjatë merkatos së janarit u fol gjatë për një kalim të mundshëm të Krzysztof Piatek te skuadra e Tottenhamit, por në fund negociatat nuk shkuan mirë dhe sulmuesi polak u transferua te ekipi gjerman i Herthës së Berlinit.


Gjatë atyre ditëve u fol gjatë që shkak për dështimin e kalimit të Piatek në Londër, nën urdhrat e Jose Mourinhos, u bë bashkëshortja e polakut, Paulina Procyk, e cila në një reagim në Instagram, mohoi totalisht këto zëra.

“Nuk kam ndikuar aspak në zgjedhjen e bashkëshortit tim, pasi unë jam gjithmonë pro transferimit të tij në klubet ku mund t’i ecë më mirë karriera. Unë mund të jap ndonjë mendim, por vendimet Piatek i merr gjithmonë me menaxherin e tij”, shkroi Paulina.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë