Loading…

Bashkësortja e Xhakës e pranishme në tribuna për ‘lojën e yjeve’ – Ky është  reagimi i saj

  • 15/06/2019 | 23:38

Bashkësortja e Xhakës e pranishme në tribuna për ‘lojën e yjeve’ – Ky është  reagimi i saj

Edhe Leonita Xhaka është në tribuna për ‘Lojën e yjeve’, transemton Gazeta Metro.


Në stadiumin Fadil Vokrri po mbahet ‘Loja e yjeve’ ndeshje kjo e organizuar nga Federata e Futbollit të Kosovës në bashkëpunim me Komunën e Prishtinës.

Në këtë ndeshje janë prezent futbollist të mëdhenj si Granit Xhaka, Milot Rashica, Arlind Ajeti, por nuk do i mungojnë edhe yjet e fushës së muzikës si Ledri Vula.

Tribunat e stadiumit janë të mbushura nga publiku, dhe në to është e pranishme edhe Leonita bashkëshortja e futbollistit Granit Xhaka, e cila minuta më parë postoi disa video nga stadiumi./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë