Loading…

Bashkimi është tradhtuar? Del e vërteta pse u nda nga Alvisa

  • 24/01/2022 | 21:06

Bashkimi është tradhtuar? Del e vërteta pse u nda nga Alvisa

Bashkimi dhe Alvisa nuk ka shumë që u deklaruan për njëri-tjetrin.


Hiç më larg se dje ish konkurrenti i Për’puthen postoi një foto në storie duke treguar se ai dhe Alvisa nuk janë bashkë.

Pas kësaj konkurrentët e emisionit menjëherë filluan t’i thumbonin për dashurinë e tyre që gjoja s’ka ekzistuar kurrë.

E sot në puntatë është diskutuar edhe kjo pjesë, ku secili jepte versionin personal për ndarjen e çiftit. Albi njëherish edhe shok i Bashkimit tha se ai po e vuan këtë gjë dhe se lidhja e tyre erdhi si pasojë e konflikteve të shumta. Në anën tjetër Edi tha se ai është tradhëtuar 100 përqind.

A mos është rikthyer vallë sërish tek Hyseni?

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë