Loading…
Baton Haxhiu ‘kërcënon’ Limajn: Premto që do kalojë Demarkacioni, ose…
  • 19/03/2018 | 21:09

Baton Haxhiu ‘kërcënon’ Limajn: Premto që do kalojë Demarkacioni, ose…

Zëvendëskryeministri Fatmir Limaj është ftuar për të parën herë në Zonën B, por nuk u prit zakonshëm nga gazetari Baton Haxhiu.


Gazetari Haxhiu nisi që në fillim një shaka me Limajn, duke i bërë edhe një ‘kërcënim’, shkruan gazetametro.net.

Haxhiu me shaka i ka thënë Limajt që qëllimisht ka vendosur që emisioni të mbahet në këtë studio, pasi siç tha ai, ose duhet të premtojë që Demarkacioni kalon ose ‘do ta hudhë nga lartë’.

Limaj u kaplua nga të qeshurat, e më pas mori edhe dy fjalë nga Haxhiu, i cili i kërkoi Limajt të premtojë ose ‘studio do të bëhet ring boksi’.

Ndryshe, gazetari Baton Haxhiu që nga fillimi ka qenë një përkrahës i Demarkacionit, dhe shquhej për kritika të ashpra ndaj kundërshtarëve të saj./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë