Loading…

Baton Haxhiu zbulon detaje nga Exit Poll: Çfarë rezultate priten?

  • 17/10/2021 | 15:19

Baton Haxhiu zbulon detaje nga Exit Poll: Çfarë rezultate priten?

Gazetari, Baton Haxhiu, në një lidhje të drejpërdrejtë për Kanal 10 me gazetarin Kushtrim Sadiku ka dhënë detaje në lidhje me Exit Pollin që do të jepet nga ora 19:00 në këtë televizion.


“Aludimet do t’i japim nga ora 6 deri në 7. Në 7 njerëzit ma të lumtur janë aty grafistët dhe regjizorët që i dinë rezultatet të parët për arsye se duhet të përgatiten”

I pyetur nga gazetari Sadiku se a mund ta japim një fjali se si do të quhen këto zgjedhje, Haxhiu u përgjigj kështu.

“Kthimi i ekuilibrit politik në Kosovë” tha Haxhiu në Kanal 10.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë