Loading…

Bayern i kërkon falje Man Cityt për publikimin e fotografive të Leroy Sane

  • 02/07/2020 | 23:02

Bayern i kërkon falje Man Cityt për publikimin e fotografive të Leroy Sane

Pak më parë është ‘zyrtarizuar’ transferimi i Leroy Sane te Bayern Munich.


Leroy Sane është parë sot në qytetin e Mynihut, ku do të kryente testet mjekësore dhe pritej zyrtarizimi i tij.

Por, një gjë e tillë nuk erdhi, derisa veproi faqja arabe e Bayern, transmeton lajmi.net.

Atje u publikuan disa fotografi të Sane tek vinte firmën e tij mbi kontratën me Bayern.

Një gjë e tillë duket të mos ketë qenë në marrëveshje, pasi raportimet e fundit thonë se Bayerni ka nisur një kërkim falje për ‘Citizens’.

Të gjithë kanë konfirmuar se transferimi është kryer, por Bayern nuk ka diçka në faqen zyrtare, pasi duhet respektuar koha e caktuar.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë