Loading…

Bayern Munich dyfishon epërsinë, shënon Thomas Muller

  • 23/05/2020 | 19:20

Bayern Munich dyfishon epërsinë, shënon Thomas Muller

Skuadra e Bayern Munichit ka arritur që të shënoi edhe golin e dytë ndaj Eintracht Frankfurtit, transmeton Gazeta Metro.


Në ‘Allianz Arena’, Bayern Munich dhe Eintracht Frankfurt janë duke zhvilluar ndeshjen e vlefshme për javën e 27’të në Bundesligë.

‘Bavarezët’ tani kanë dyfishuar epërsinë në 2-0, falë golit të shënuar nga Thomas Muller në minutën e 41’të.

/gazetametro.net/

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë