Loading…
Bayern Munich e ka gjetur zëvendësuesin ideal të Robbenit
  • 06/12/2018 | 13:17

Bayern Munich e ka gjetur zëvendësuesin ideal të Robbenit

Arjen Robben do të largohet në fund të edicionit nga Bayern Munich pas 10 vitesh qëndrimi në Allianz Arena


Gjiganti gjerman në fund të edicionit do ta humbasë një lojtar shumë të rëndësishëm, transmeton GazetaMetro.

Robben do të largohet nga Bayern Munich, derisa drejtuesit e klubit gjerman po shikojnë mundësitë që ta sjellin në Allianz Arena sulmuesin e Atletico Madridit, Antoine Griezmann.

Griezmann kishte ofertë edhe nga Barcelona verën që shkoi, por në fund vendosi që të qëndronte te Atletico Madridi. /GazetaMetro/

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë