Loading…

Bayerni futet në garë për Zakarian, tani është favorit për të nënshkruar me zviceranin

  • 20/01/2022 | 14:16

Bayerni futet në garë për Zakarian, tani është favorit për të nënshkruar me zviceranin

Denis Zakaria është njëri nga mesfushorët më të kërkuar në Evropë.


Mesfushori zviceran është futur në vitin e fundit të kontratës me Borussia Moenchegladbach dhe ka vendosur që mos ta rinovojë atë.

Edhe klubi gjerman ka konfirmuar se lojtari nuk do të shitet në janar, pasi ka vendosur që të largohet në verë si i lirë.

Manchester United, Roma, Juventus, Napoli, Arsenal, Chelsea, Barcelona e Borussia Dortmund janë vënë pas tij.

Por ditvve të fundit në Gjermani po raportojnë se për Zakarian fuqishëm është futur në garë edhe Bayern Munich.

Rekordmenët e Gjermanisë e duan zviceranin në verë si transferim të lirë dhe janë gati t’ia përmbushin gjitha kërkesat.

Gjithnjë sipas mediave gjermane, Bayerni tani i prinë garës për të nënshkruar me Zakarian dhe është favoriti kryesor.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë