Loading…

Bayerni në kërkim të fitores së radhës, publikohen formacionet zyrtare

  • 23/05/2020 | 17:49

Bayerni në kërkim të fitores së radhës, publikohen formacionet zyrtare

Bundesliga gjermane po vazhdon me ndeshjet e javës së 27’të, pas rikthimit javën e kaluar pas një pezullimi prej 2 muajsh për shkak të pandemisë së koronavirusit, transmeton Gazeta Metro.


Skuadra lidere, Bayern Munich, do kërkoj të vazhdoj me fitore dhe formën e mirë, teksa në shtëpi Eintracht Frankfurtin.

Kjo ndeshjet zhvillohet me fillim prej orës 18:30 në ‘Allianz Arena’ dhe tashmë janë publikuar formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

Formacioni zyrtar i Bayern Munichit:

Formacioni zyrtar i Eintracht Frankfurtit:

/gazetametro.net/

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë