Loading…

Bayerni vendos përfundimisht për Ivan Perisic

  • 30/06/2020 | 19:36

Bayerni vendos përfundimisht për Ivan Perisic

Bayern Munich nuk do ta shfrytëzojë opsionin e blerjes së Ivan Perisic dhe lojtari do kthehet përsëri te Interi, transmeton Gazeta Metro.


Reprezentuesi kroat e ka kaluar sezonin 2019/20 si i huazuar nga Interi te Bayern Munich, me këta të fundit që nuk kanë vendosur përfundimisht për blerjen e tij.

‘Bavarezët’ nuk kanë shfrytëzuar opsionin e blerjes prej 20 milionë eurove dhe lojtari do të rikthehet përsëri te Interi, raporton ‘Sport Bild’.

Bayern Munich raportohet se ka arritur marrëveshje për transferimin e një tjetër sulmuesi të krahut. Bëhet fjalë për Lorey Sanen nga Manchester City. /gazetametro.net

LEXO EDHE:

Arrihet marrëveshja: Bayerni kompleton transferimin e Sanes, këto janë detajet

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë